image_pdfimage_printچاپ
 

 رئیس کل بانک مرکزی در راستای انتصابات قبلی اقدام به انتصاب برخی دیگر از پستهای سازمانی بانک مرکزی نموده است. برخی از انتصابات در تاریخ   ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ به شرح زیر است: 

 

۵- با حکم رییس کل بانک مرکزی؛ فرشاد حیدری رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران شد 

فرشاد حیدری رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران شد 
فرشاد حیدری دانش آموخته علوم اقتصادی، مدیریت دولتی و مدیریت مالی است. وی پیش از این عهده دار مسئولیت معاونت نظارت بانک مرکزی بوده است. از دیگر سوابق وی می توان به عضویت در هیات مدیره بانک های تجارت و ملی ایران، ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی بانک ملی ایران و مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها اشاره کرد.

 
 
 

 

محمد طالبی دبیرکل بانک مرکزی شد۶- محمد طالبی با حکم رییس کل بانک مرکزی به سمت دبیرکل بانک مرکزی منصوب شد.

 

 

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده ها، مدیرعامل بانک کشاورزی، عضو شورای عالی بورس، عضو شورای فقهی بانک مرکزی، عضو هیئت امنای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق از جمله سوابق کاری طالبی است.

وی تحصیل کرده مدیریت مالی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد است.

 

 

۷- با حکم رییس کل بانک مرکزی؛ فرهاد حنیفی معاون نظارت بانک مرکزی شد

فرهاد حنیفی معاون نظارت بانک مرکزی شد


حنیفی پیش از این دارای سوابق متعددی در حوزه های مالی و بانکی بوده است که از آن جمله می توان به مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، نایب رییس هیئت مدیره بانک اقتصادنوین، عضو هیئت مدیره بانک پارسیان، مشاور مدیرعامل بانک رفاه و سوابق متعدد دیگر در حوزه های بازار سرمایه اشاره کرد.

وی تحصیل کرده مدیریت مالی در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد است.

 
 
 
 

تاکنون ۷ پست سازمانی که به نوعی پست کلیدی در بانک مرکزی محسوب می شود تغییر نموده است. آیا می توان با این تغییرات وضعیت بهتری برای بانک انتظار داشت؟!

 
برای اطلاع از انتصابات آتی با ما همراه باشید.