image_pdfimage_printچاپ

استخدام هیئت علمی در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

تاریخ انقضا : ۱۵ آذر ۱۳۹۷

 

دارندگان مدرک دکترا در رشته های مشروحه زیر به صورت کارمندی پیمانی (ماده ۳۸) داوطلب مرد می پذیرد

مدرک رشته/گرایش تعداد جنسیت
دکتری مکانیک ۱ مرد
دکتری برق (قدرت) ۱ مرد
دکتری رایانه (نرم افزار) ۲ مرد

 

نحوه ثبت نام:

۱- مهلت ثبت نام برای داوطلبان از مورخ ۰۱/۰۹/۹۷ لغایت ۱۵/۰۹/۹۷ بوده و داوطلبان می توانند مدارک خود را به همراه تلفن تماس، از طریق پست به نشانی:

تهران– بزرگراه بسیج– خیابان شهید رحیمی– جنب سازمان بسیج مستضعفین– دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)- مدیریت نیروی انسانی کد پستی ۱۳۵۱۳-۱۷۸۱۸ ارسال نمایند.

۲- به مدارکی که پس از تاریخ تعیین شده واصل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

نحوه جذب و استخدام:

  • پس از ثبت نام داوطلبان صلاحیت عمومی آنان در هیئت اجرایی جذب ارتش جمهوری اسلامی ایران بررسی می گردد.
  • داوطلبان حائز شرایط حداقل ۲ ترم تحصیلی به صورت مدرس مدعو غیرسازمانی در دانشگاه خاتم الانبیاء (ص) به کارگیری شده تا فرصت فعالیت های آموزشی و پژوهشی برای آنان فراهم گردد.
  • پس از کسب شرایط صلاحیت علمی (حداکثر ۲ سال)توسط داوطلبان بررسی صلاحیت علمی داوطلبان بر اساس مدارک و مستندات ارائه شده در هیئت اجرایی جذب انجام و در صورت تایید و کسب امتیازات لازم، سوابق جهت صدور حکم هیئت علمی پیمانی به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می گردد.
  • در صورت صدور حکم پیمانی توسط وزارت پیش گفته، هم زمان حکم استخدام پیمانی داوطلبان در ارتش نیز صادر و از آن تاریخ به مدت ۲ تا ۴ سال فرصت خواهند داشت تا اقدامات لازم جهت تبدیل وضعیت آزمایشی به رسمی را انجام دهند(تا قبل از دریافت حکم هیئت علمی پیمانی وزارتی فعالیت حق التدریس داوطلبان تمدید یا به صورت قرار دادی ادامه همکاری خواهند داد).
  • در صورت عدم احراز شرایط عضویت هیئت علمی سازمان مجاز است به خدمت پیمانی داوطلبان خاتمه دهد.
  •  
  • متقاضیان استخدام که قبلا دارای سابقه خدمت پیمانی در نیروهای مسلح بوده‌اند ، واجد شرایط استخدام مجدد به صورت پیمانی نمی باشند.

 

برای اطلاع از سایر فرصتهای شغلی کلیک کنید.